آموزش ساخت تی دیتا و ممبر فیک تلگرام
آموزش ساخت بینهایت شماره مجازی رایگان
به همراه Tdata سالم
نرم افزار telegram admin
به صورت کاملا رایگان
شاید تا به حال با تبلیغات پکیج هایی تحت عنوان آموزش افزایش ممبر تلگرام از طریق ساخت تی دیتا (Tdata) و ممبر فیک تلگرام مواجه شده باشید که با قیمت های مختلفی به فروش میرسد.به جهت استقبال شما عزیزان از این روش ما آموزش ساخت تی دیتا و ممبر فیک تلگرام و آموزش ساخت بینهایت شماره مجازی و در نهایت افزایش ممبر کانال تلگرام را به صورت کاملا رایگان برای شما عزیزان قرار داده ایم.پس با رویدمستر در این آموزش فوق العاده همراه باشید.
آموزش ساخت تی دیتا و ممبر فیک تلگرام + تی دیتا سالم

شاید تا به حال با سایت هایی مواجه شده باشید که اقدام به فروش ممبر فیک یا به قول بعضی ها ممبر بین المللی میکنند و به افزایش ممبر کانال های تلگرام میپردازند.تا به حال به این فکر کرده اید که آنها چگونه این کار را انجام میدهند و خودتان اقدام به افزایش ممبر کانال تلگرام کنید.با رویدمستر در این آموزش همراه باشید.

در واقع افزایش ممبر فیک تلگرام از طریق ساخت تی دیتا (Tdata) با استفاده از شماره مجازی انجام میشود.نرم افزار telegram admin هم کار را راحت تر کرده که به راحتی میتوانید تی دیتا ها را مدیریت کرده و حتی عمل افزایش ممبر را با این برنامه و برنامه mouse and keyboard recorder  خودکار کنید.

آموزش ها:
آموزش استفاده از tdata های موجود
آموزش ساخت تی دیتا و افزایش ممبر
آموزش ساخت بینهایت شماره مجازی
نکات مهم
۱٫آموزش ساخت تی دیتا و ممبر فیک تلگرام و افزایش ممبر:
ابتدا توضیح دهم که در فایلی دانلودی که لینکش اخر همین مطلبه دو فایل با نام های numbers که tdata ها را باید در آن قرار دهید و فایل telegram که نسخه پورتابل (potable) تلگرام در ان قرار دارد و یه برنامه به نام telegram admin وجود دارد.
Tdata چیست؟؟ در واقع هر tdata یک اکانت تلگرام است که از قبل توسط شماره ای فعال شده است که با ورود به آن وارد یک اکانت تلگرام میشید.یعنی شما با داشتن ۱۰۰۰ tdata هزار اکانت تلگرام و یعنی ۱۰۰۰ ممبر دارید که میتوانید با انها در هر کانالی که میخواهید جوین دهید.
ابتدا به شما می اموزیم که چگونه از تی دیتا های اماده موجود در پکیج اسفاده کنید سپس نحوه ساخت تی دیتا جدید را هم به شما می اموزیم. همانطور که میدانید تعدادی تی دیتا با شماره فعال شده در تلگرام برای شما به صورت آماده قرار داده ایم که از قسمت دانلود تی دیتا ها میتونید آن ها را دانلود کنید و پس از خارج سازی از حالت فشرده اون ها را در پوشه numbers کپی کنید. و  اگر دوستان از انها sign out نکرده باشند میتوانید از انها استفاده کنید. برای استفاده از این تی دیتا ها ابتدا هر دو پوشه نام برده شده و برنامه گفته شده را در دسکتاپ کامپیوتر خود کپی کنید(حتما باید بر روی صفحه دسکتاپ(صفحه اصلی) باشند) تی دیتا ها را دانلود و در پوشه numbers بریزید. حالا وارد برنامه telegram admin شوید و run را بزنید.حالا میبینید که در نرم افزار لیست تی دیتای های اماده شما را نشان میدهد. شما میتوانید بر روی هر کدام از فایل های نمایش داده شده دوبار کلیک کنید و یا یکبار روی ان بزنید و گزینه open account را بفشارید.حالا میبینید که وارد یک اکانت تلگرام میشوید که قبلا ما ان را ساخته و فعال کردیم و شما کافیست با آن در هر کانالی میخواهید جوین دهید و عضو آن شوید.این عمل را برای دیگر فایل ها تکرار کنید تا با همه اکانت ها در کانال یا کانال هایتان جوین دهید و عضو شوید. شما میتوانید به وسیله نرم افزار mouse and keyboard recorder این عمل را خودکار کنید (یعنی این برنامه عمل شماره ضبط میکنه و به تعدادی که شما میخواهید به صورت خودکار و بدون دخالت شما تکرار میکنه) و یا اینکه دستی تی دیتا ها را باز و جوین دهید.
۲٫ آموزش ساخت تی دیتا و ممبر فیک تلگرام و افزایش ممبر
برای ساخت تی دیتا ابتدا یه پوشه بسازید سپس داخل آن به ازای تعداد تی دیتایی که میخواهید نیوفولدر بسازید حالا داخل هر کدام از نیوفولدر ها نسخه پورتابل تلگرام (همون تلگرامی که داخل فایل telegram هست (برنامه با فرمت (exe فقط خوده تلگرام و نه فایل ها) کپی کنید.یعنی داخل هر نیوفولدر یک نسخه پورتابل تلگرام.حالا یکی یکی وارد هر کدام بشید و با استفاده از یک شما مجازی یک اکانت بسازید به این ترتیب که ابتدا نسخه پورتابل را در یکی از نیوفودر ها باز کنید سپس گزینهstart massaging را بفشارید.در مرحله بعد شماره مجازی ای که با استفاده از اموزش ساخت شماره مجازی موجود در پکیج ساخته اید را وارد کنید (اموزش بعدی).فراموش نکنید کد کشور شماره مجازی که ساخته اید یعنی ۱ را انتخاب کرده باشید سپس next را بزنید بعد از ان زیر next گزینه here را بزنید حالا کدی برای شما به شماره ساخته شده ارسال میشود که کد را وارد میکنید و اکانت را میسازید (در اموزش ساخت شماره مجازی گفته شده که کد را چگونه درافت میکنید.) سپس این اکانت را کامل ببنید (از نوار پایین صفحه دسکتاپ روی علامه مثلث کوچک بزنید و روی تلگرام کلیک راست کنید و exit را بزنید.) حالا نسخه پورتابل تلگرام را حذف کنید و دوفایل دیگر یعنی tdata و log.txt را باقی بگذارید.در بقیه نیوفولدر ها هم به همین ترتیب.حالا نیوفولدر هایی که فعال کرده اید را در فایل numbers کپی کنید سپس داخل برنامه telegram admin شوید و براحتی داخل اکانت ها شوید و در کانال ها جوین دهید.
۳٫آموزش ساخت بینهایت شماره مجازی
(متاسفانه این روش ساخت شماره مجازی به دلیل عدم ارسال کد از طریق تلگرام به شماره های ساخته شده توسط این سایت امکان پذیر نیست.باید از روش های دیگه شماره مجازی برای تی دیتا بسازید)
ابتدا وارد سایت textnow.com بشوید.از قسمت بالای سایت گزینه sign uo free را بفشارید. در صفحه باز شده نام ، فامیل ، یوزرنیم ، پسوورد و ایمیل وارد کنید.توجه کنید که این اطلاعات اصلا مهم نیستند پس همینطوری یه چیزی الکی بزنید فرقی نمیکنه فقط تکراری نباشه.سپس تیک گزینه im not a robot را بزنید.که سوالی از شما پرسیده میشه که باید از بین عکس ها اون را انتخاب کنید.مثلا میگه توی کدوم عکس های زیر دریا هست که اون عکس ها انتخاب میکنی و Verify را میزنی.حالا گزینه sign up را بزنید.کادری به شما نمایش داده میشود که از شما area code میخواهید.یه کد دلخواهی مثل ۹۹۹ ، ۵۴۶ و… بزنید و continiu را بفشارید.شماره ی مجازی
شماره در کادر نمایش داده شده نشان میدهد که ان را کپی کنید . close را بزنید و صفحه را نبندید و طبق اموزش بالا از شماره برای ساخت اکانت از ان استفاده کنید( شماره را بدون پرانتز و خط فاصله وارد کنید).توجه کنید که بعد از اینکه از شماره برای ساخت اکانت استفاده کردید کد به همان صفحه که نبستید می اید.بعد از زدن کد و ساخت اکانت حالا در صفحه ای که برای ساخت شماره مجازی بودید در بالای صفحه گزینه log out
را بزنید حالا برای ساخت شماره مجازی جدید دوباره اعمال بالا را تکرار کنید. توجه کنید این سایت یک برنامه اندروید هم دارد که عملکردش شبیه به همین سایت است که میتوانید از ان هم ایتفاده کنید.اسم برنامه textnow که با سرچ در گوگل متوانید دانلود کنید اما ا گر از طریق سایت انجام بدید از نظر سرعت ارسال کد و… بهتر است.
نکات مهم:
به هیچ عنوان از tdata های موجود در پکیج sign out نکنید.
اگر tdata ای را باز کردید و بجای ورود به اکانت از قبل ساخته شده به ثبت نام نیاز داشتید بدانید یک نفر از ان sign out کرده است
لینک های دانلود:
رمز فایل: www.roidmaster.ir
حجم فایل: ۲۲٫۳ مگابایت
لینک دانلود تی دیتا:(تی دیتا ها از کار افتاده)
چه امتیازی می دهید؟
5 / 4.29
[ 7 رای ]
به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما دیگ یاهو
دیدگاه کاربران 68
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

مهدی ?? سه شنبه , ۹ آبان ۱۳۹۶ ???? :

سلام
چرا tg admin رو که باز میکنم و روی tdata میزنم و بعد میزنم open accountنمیره تو تلگرام؟؟؟
تو آموزش هم میزنه میره
tgadmin ورژن جدیدو هم دان کردم نرفت بازم
راهنمایی و کمک کنید لطفا

admin ?? سه شنبه , ۱۶ آبان ۱۳۹۶ ???? :

سلام چی میاد که داخل نمیره؟اصن هیچی نمیاد؟؟

محمد کارگران ?? سه شنبه , ۷ شهریور ۱۳۹۶ ???? :

سلام بنده ۵۰ عدد شماره مجازی آماده دارم برای دریافت به ایدی من برید و بگید که چقدر میخاین suport_adminn@

Rainyman0 ?? دوشنبه , ۶ شهریور ۱۳۹۶ ???? :

سلام من میتونم شماره ی مجازی درست کنم اگه خودت شماره ی مجازی درست کنی میشه تی دیتا درست کرد؟؟اگه شماره ی مجازی می خواین به این آیدی پی ام بدید فروشی و اختصاصی برای هر نفر کمترین قیمت
@rainyman0

مرتضی ?? پنج شنبه , ۲۹ تیر ۱۳۹۶ ???? :

با شلام
ممنون از راهنمایی جامعی که داشتید.
ولی من جدیداً هرچی اکانت می سازم (طبق گفته های شما و تا آخرین مرحله) و به کانال اضافه میکنم، بعد از نیم ساعت غیر فعال میشه و deleted account میشه.
به نظر شما مشکل چیه؟
تلگرام ها رو آپدیت کردم. شاید از این باشه.؟؟!!

admin ?? جمعه , ۳۰ تیر ۱۳۹۶ ???? :

این از محدودیت های جدید تلگرام هست که پیش میاد متاسفانه راه حلی نیست

فروش شماره مجازی ?? پنج شنبه , ۱۵ تیر ۱۳۹۶ ???? :

سلام من خودم شماره مجازی می سازم اگر خواستید به آی دی من در تلگرام پیام دهید شماره ها برای آمریکا هستند و کار می کنند
خوش حال می شوم بتوانم کمکی بکنم @iliasorush5

m.sh ?? شنبه , ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ???? :

سلام این روش هنوز کار میکنه؟

admin ?? شنبه , ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ???? :

سلام مخدودیت هایی وجود دارد شاید در شرایطی

مینا ?? یکشنبه , ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ???? :

ممنون خوب بود در کل

پارسا ?? شنبه , ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ???? :

سلام
من هرچی تی دیتا میزنم تلگرام باز میشه ولی همش کانتنینگ میزنه
مشکل از کجاست لطفا راهنمایی کنیو

admin ?? شنبه , ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ???? :

سلام احتمالا تی دیتا ها خرابه و یا دلیل دیگه داره.نظرات قبل را بخونید

adell ?? جمعه , ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ ???? :

من بالاخره تی دیتا سالم پیدا کردم و تونستم با تی جی ادمین واردش بشم ولی وارد میشم فقط مینویسع کانکتینگ و وصل نمیشه با اینکه سرعت نت هم بالاس چیکار کنم؟

admin ?? جمعه , ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ ???? :

کدوم قسمت این را مینویسه.

adell ?? یکشنبه , ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ???? :

قسمت اخر که میخواد کانال انتخاب بشه کانال باز نمیشود

م ?? جمعه , ۵ خرداد ۱۳۹۶ ???? :

پایین گوشه چپ
البته امروز دوباره شروع به تست کردن کردم دیدم بعد یکم که مینویسه کانکتینگ یهو میاد بیرون و معلومه لاگ اوت شدن
یعنی دیگه هیچ تی دیتا سالمی وجود نداره ؟

admin ?? جمعه , ۵ خرداد ۱۳۹۶ ???? :

سبق اپدیت های جدید تلگرام خیلی از tdata ها که با یه سیستم و مثلا ند تلگرام پورتابل ساخته شده خود به خود لاگ اوت میشند.محدودیت های تلگرامه که برای مقابله با ممبر فیک ایجاد میکنه
نمیدونم هنوز tdata سالم هست یا نه

ali ?? جمعه , ۵ خرداد ۱۳۹۶ ???? :

سلام رمز فایل ها چی هس

admin ?? جمعه , ۵ خرداد ۱۳۹۶ ???? :

سلام اخر متن که نوشته شده
رمز فایل : http://www.roidmaster.ir

al ?? جمعه , ۵ خرداد ۱۳۹۶ ???? :

واقعا عالی بود ممنون
تی دیتاهای جدید بزارید
درضم دوستانی که می خوان ممبر واقعی دریافت کنند به شماره زیر پیام بدند
۰۹۹۰۹۶۲۳۹۷۸

م ?? پنج شنبه , ۴ خرداد ۱۳۹۶ ???? :

سلام
من بالاخره تی دیتا سالم پیدا کردم و تونستم با تی جی ادمین واردش بشم ولی وارد میشم فقط مینویسع کانکتینگ و وصل نمیشه با اینکه سرعت نت هم بالاس چیکار کنم؟

admin ?? جمعه , ۵ خرداد ۱۳۹۶ ???? :

سلام دقیق تر توضیح بدید کدوم قسمت مینویسه کانتکتیگ؟؟؟

محمد ?? جمعه , ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ???? :

من همه کار ها رو انجام دادم ۸ تا اکانت هم ساختم داخل همه هم یکی یک شماره مجازی زدم ولی وقتی خارج میشم دوباره میگه شماره فقط یکیشون نمیگه شماره لطف جواب منو بدهید

admin ?? شنبه , ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ???? :

تلگرام جدیا محدودیت گذشته و تی دیتا های ساخته شده را لاگ اوت میکنه خودکار از سیستم متاسفانه

سروش ?? یکشنبه , ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ???? :

با سلام از این برنامه برای افزایش ممبر در گروه هم میشه استفاده کرد یا فقط مخصوص کانال هست ممنون میشم راهنمایی کنید

admin ?? دوشنبه , ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ???? :

سلام سخت میشه کار برای گروه

. ?? جمعه , ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ???? :

لینک ساخت شماره مجازی که فیلتره!!!!!!!

عسل ?? چهارشنبه , ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ???? :

سلام من همه مراحل رو طبق آموزش طی کردم الان وقتی open accuntرو میزنم صفحه رو باز میکنه وقتی لینک کانال رو میزنم جوین نمیشه لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر از سایت خوبتون

admin ?? چهارشنبه , ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ???? :

سلام وارد اکانت تلگرام میشید دیگه؟؟خب مثل یک اکانتومعمولی ادرس کانال را برنید و join را برنید مشکلی نخواهد بود

mikaeel ?? پنج شنبه , ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ ???? :

شماره ها رو باز نمیکنه تو لیست میشه کمک کنین
اخه شماره هم که نمیشه ساخت شما حداقل شمارهاشو بسازین

admin ?? پنج شنبه , ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ ???? :

سلام تی دیتا سالم بسازید و بقیه را طبق اموزش پیش برید

Alireza ?? شنبه , ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ ???? :

ساخت شماره که راحته ولی مشکل اینجاس که هر شماره یه ایمیل باید داشته باشی و با یه ایمیل نمیتونی دوبار از نو ثبت نام کنی و چندتا شماره از یه ایمیل داشته باشی

SHAMS ?? چهارشنبه , ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ???? :

یک سوال :ایا ساخت شماره های مجازی محدودیتی داره؟

admin ?? پنج شنبه , ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ ???? :

متن را کامل بخونید

farhan ?? سه شنبه , ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ ???? :

سلام من تمام مراحل رو جلو میرم ولی وقتی تو تلگرام ادمین open account رو میزنم باز نمیشه تلگرام اگه میشه جوابو به ایمیلم بفرستین

admin ?? سه شنبه , ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ ???? :

سلام یبار متن را تا اخر بخونید

دانیال ?? سه شنبه , ۸ فروردین ۱۳۹۶ ???? :

سلام.
من چه تو سایت چه تو برنامه با هر گوشی بیشتر از ۱۰-۱۵ تا نمیتونم اکانت بسازم!
دلیلش چیه؟

آرمین ?? شنبه , ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ???? :

آموزشتون خوب بود تشکر میکنم

مهسا ?? شنبه , ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ???? :

سلام ۱: چطور باید یه چیزیو با لپ تاپ دانلود کنیم ؟ ۲: و اینکه چطوری جوین بدیم ممبر فیک هارو ؟ ۳:چطور پوشه بسازیم؟

مهسا ?? شنبه , ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ???? :

۴:چطور یه برنامه رو روی ویندوز سون نصب کنیم؟

admin ?? شنبه , ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ???? :

این برنامه نیاز به نصب نداره

admin ?? شنبه , ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ???? :

سلام روی لینک دانلود برنید و دانلود کنید.
متن و نظرات را بخونید
موفق باشید

محمد ?? سه شنبه , ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ???? :

با سلام من شماره مجازی میسازم ولی تی دیتا رو بلد نیسم میشه راهنمایی کنید

admin ?? سه شنبه , ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ???? :

سلام وقتی شماره مجازی را ساختید طبق اموزش فولدر بسازید و تلگرام پورتابل را بریزید داخلش و واردش بشید و با شماره مجازی ثبت نام کنید.حالا برای کاهش حجم خود تلگرام پورتابل را حذف و بقیه فایل هارا لاقی بزارید.حالا این فایل میشه یک تی دیتا.به همین صورت ادامه بدید

محمدرضا ?? سه شنبه , ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ???? :

سلام
وقتی telegram admin رو باز میکنم
خطا میده و میگه نمیتونه تلگرامو پیدا کنه

admin ?? سه شنبه , ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ???? :

هر سه فایل را روی دسکتاپ یعنی صفحه اصلی کامپیوتر بریزید و تلگرام پرتابل هم توی فایل گفته شده موجود باشه

Sadaf ?? چهارشنبه , ۴ اسفند ۱۳۹۵ ???? :

سلام.میخاستم ببینم چطور میشه تعداد لایک پست تلگرام را بالا برد

admin ?? پنج شنبه , ۵ اسفند ۱۳۹۵ ???? :

سلام با ستفاده از همین برنامه و ضبط و تکرار حرکات موس و کیبور میشه
اما نیاز به تی دیتا داره

کورش ?? یکشنبه , ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ???? :

سلام لطفا میشه بگید که چطوری باید ممبر های فیکو نوبتی توست برنامه mouse and keyboard recorder اد کنم اخه فقط یکیو ظبت میکنی همونو انجام میده فقط اون یکی اد میکنه واسه بقیش چیکار کنم

admin ?? یکشنبه , ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ???? :

سلام موقع ضبط روی گزینه اولین تی دیتا بزنید بعد open را بزنید و عمل اد کردن را در تلگرام انجام بدید.بعد از اون تلگرام را ببنید در برنامه سمت راست لیست تی دیتا ها اسکرول به بالا و پایین برای بالا و پایین کردن تی دیتا ها وجود داره که شما یکبار به روی گزینه پایین اسکرول بزنید تا لیست یکی به پایین بیاید حالا عمل صبط را قطع و ذخیره کنید و روی تکرا بگزارید

کورش ?? دوشنبه , ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ???? :

مرسی

ali ?? یکشنبه , ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ???? :

سلام یک تی دیتا ندارید جدید باشه
من همه چیو بلدم تی دیتا ندارم
بلد نیستم خیلی پیچیده ست

admin ?? یکشنبه , ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ???? :

سلام خیر متاسفانه

ساشش ?? سه شنبه , ۵ بهمن ۱۳۹۵ ???? :

سلام پرا وقتی تو تلگرامش شماره ای که ساختم رو میزنم کد نمیاد

admin ?? سه شنبه , ۵ بهمن ۱۳۹۵ ???? :

سلام توی متن که نوشتیم سایت textnow دیگه برای ثبت نام در تلگرام جواب نمیده

احمد ?? دوشنبه , ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ???? :

پس چیکار کنیم

admin ?? دوشنبه , ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ???? :

چی را چیکار کنید؟

alireza ?? جمعه , ۱ بهمن ۱۳۹۵ ???? :

سلام خسته نباشید تکست نو شماره مجازی کجاست؟

admin ?? جمعه , ۱ بهمن ۱۳۹۵ ???? :

سلام آمریکا البته الان دیگه کارایی نداره برای تلگرام و ساخت شماره بینهایت

alireza ?? جمعه , ۱ بهمن ۱۳۹۵ ???? :

ممنون از سایت خوبتون و جواب سریع ب سوالای ما

admin ?? جمعه , ۱ بهمن ۱۳۹۵ ???? :

خواهش میکنم

سعید ?? دوشنبه , ۲۷ دی ۱۳۹۵ ???? :

سلام ببخشید وقتی میخوام تی دیتا رو عضو کانال کنم تلگرام میاد بالا ولی سریع برمیگردد سر صفحه اول تلگرام

admin ?? دوشنبه , ۲۷ دی ۱۳۹۵ ???? :

سلام زمانی که این اتفاق می افتد یعنی تی دبتا ها خراب شدند و کار نمیکنند باید تی دیتا سالم تهیه کنید

امیرحسین ?? سه شنبه , ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ???? :

اقا شماره مجازی بلاک شده…. و تی دیتا هم نوعی شماره کجازی هست.. و متاسفانه دیگه کار نمیکنه

admin ?? سه شنبه , ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ???? :

اگه بتونید تی دیتا سالم پیدا کنید میتونید به کانال ها ادد کنید.

یاس ?? سه شنبه , ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ???? :

واقعا دمش گرم صادقانه گفته لود نکنید ازکارافتادن

رضا ?? دوشنبه , ۳ آبان ۱۳۹۵ ???? :

سلام
وقتی از کار افتاده چرا بر نمیدارید ؟
دوستان کسی روشای جدید بر ممبر فیک رو میدونه ؟ تلگرام پیام بدید هزینه شو میدم
id = aghayekhaa3

admin ?? دوشنبه , ۳ آبان ۱۳۹۵ ???? :

سلام
روش شماره مجازی از کار افتاده اگه بتونید درست کنید بقیه مراحل را میتونید انجام بدید